Dükkân'da kargo ücreti 25 TL.

Şu an incelediğin metin Gri Balkon’un websitesini ziyaret eden, website aracılığıyla alışveriş yapan, mobil uygulamasını edinen ve radyoyu dinleyen pek sevgili kişilerin bilgilerinin neden toplanıldığını, nasıl kullanıldığını ve güvenliğini açıklamaktadır.

Gizlilik

Öncelikle bilmelisin ki, Gri Balkon kişisel verileri bir hayli önemsemekte ve bu verilerin üçüncü bir tarafla ticari paylaşımına katı bir şekilde karşıdır.

Alışveriş yaparken belirtmiş olduğun kişisel bilgiler, teslimat ve fatura adresleri, telefon numaraları siparişlerin ile ilgili haberlerin sana daha hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlamak için kullanılacaktır. Gri Balkon websitesi 256 bit SSL güvenli sertifika ile korunmaktadır.

E-bülten aracılığıyla kaydolduğun e-posta adresin sadece Gri Balkon’a ait güncelleme, kupon, etkinlik bilgileri ve belirsiz aralıklarla beş şarkılık müzik listesi alman için kullanılmaktadır. Aldığın e-postalardaki link aracılığıyla aboneliğini dilediğin vakit sonlandırabilirsin. E-bülten hizmeti MailChimp tarafından güvenli bir şekilde sağlanmaktadır.

Gri Balkon websitesi ve radyosu, Google Analytics ve Centova tarafından sunulan istatistikleri kullanmaktadır. Bu doğrultuda ziyaretçinin websitede gezinimi, radyo dinleme süresi, IP adresi, giriş yaptığı cihazın modeli, işletim sistemi ve ekran çözünürlüğü ile kullandığı tarayıcı tipi ve versiyonu gibi bilgilere anonim olarak ulaşılabilmektedir. Bu istatistikler sadece Gri Balkon’un gelişimine fikir verme maksadıyla kullanılmaktadır.

Güvenlik

Gri Balkon ile alışveriş yaparken kredi kartı ödemelerin Shopier alt yapısıyla kabul edilmektedir.

Gri Balkon ve Shopier kişisel ve kart bilgilerini 256 bit SSL koruması ile üçüncü kişilerce görüntülenmeyeceğini taahhüd eder.

Her alışverişinde, istenen tüm bilgilerini yeniden girmelisin. Kişisel bilgilerin, kart numaran ya da kart şifrelerin kayıt altına alınmaz ya da saklanmaz.

Yapacağın alışverişlerde, bankanın 3 Boyutlu Güvenlik (3D Secure) güvenlik sistemini desteklemesi halinde ödemen 3 Boyutlu güvenlik şifreni kullanarak gerçekleştirilecektir. (3 Boyutlu Güvenlik (3D Secure), çevrimiçi alışverişlerin güvenliğini sağlamak amacıyla kredi kartı şirketleri tarafından geliştirilmiş bir kimlik doğrulama sistemine verilen isimdir. Bu yöntemle gerçekleştirilen alışverişlerin geçerli sayılabilmesi için; kart sahibinin yapılan işlemi, sms ile kendine verilen özel bir şifreyle doğrulayıp onay sürecini tamamlaması gerekmektedir.)

Kredi kartı ödemeleri ile ilgili daha fazla bilgi için Shopier websitesini ziyaret edebilirsin.

Sepet

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping